Fast Protein + BCAA Mega Forte | Vigor Sports Nutrition
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 724 383 117 info@vigornutrition.cz

Fast Protein + BCAA Mega Forte

0 hodnocení

1 870 Kč 1 530 Kč
Vzorky zdarma

FAST PROTEIN Je vhodný pro všechny, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů.  BCAA MEGA FORTE+ Tento produkt přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Fast Protein + BCAA Mega Forte

FAST PROTEIN - Třísložkový proteinový koncentrát

CHARAKTERISTIKA: Doplněk stravy - vhodné zejména pro sportovce. Produkt FAST PROTEIN je třísložkový syrovátkový proteinový koncentrát obsahující instantní syrovátkový 80% proteinový koncentrát, instantní 90% syrovátkový CFM izolát aenzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát. Je vhodný pro zvýšení příjmu bílkovin jak u silových sportů, tak pro sportovce jiných sportovních odvětví, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Doporučené dávkování: Závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy. Doporučujeme rozložit denní dávku (2-6 odměrek) do 2 – 3 porcí a konzumovat je jako svačinu mezi jídly.

Návod na přípravu:Rozmixujte obsah 1 odměrky (30 g) v 250 ml vody.

Složení: instantní syrovátkový 80% proteinový koncentrát, instantní 90% syrovátkový CFM izolát, enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát

Obsah jednoho balení:2000 g

Počet dávek v jednom balení: cca 66

Celý popis a složení Fast Proteinu.

BCAA MEGA FORTE + Glutamin

SE SLADIDLEM. KONCENTRÁT. BEZ TUKU, BEZ PŘIDANÉHO CUKRU.

CHARAKTERISTIKA:Doplněk stravy – vhodné zejména pro sportovce. BCAA MEGA FORTE+ je produkt obsahující volné aminokyseliny (free form) BCAA a glutamin v kombinaci s oligosacharidem maltodextrinem, který je výhodným zdrojem energie pro sportovce. Produkt je plně instantní, výborně se rozpouští a slouží k přípravě chutného nápoje.

Díky obsahu aminokyselin přispívá tento produkt k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy.

Možnosti použití:

-          Pro energetizaci tréninku a ochranu svalové hmoty v jeho průběhu (antikatabolický účinek) - 1 odměrku v průběhu tréninku, pokročilí sportovci a osoby nad 85 kg 2 odměrky

-          Pro nárůst svalové hmoty a podporu regenerace po tréninku: 1 odměrku do 20 min po skončení tréninku, pokročilí sportovci a osoby nad 85 kg 2 odměrky.

Návod na přípravu:Obsah odměrky (7,5 g) rozmíchejte v 150 ml vody.

Složení a obsah účinných látek v 1 dávce = 1 odměrka (7,5 g): BCAA instant 2:1:1* 2500 mg (L-leucin 1250 mg, L-valin 625 mg, L-izoleucin 625 mg), L-glutamin* 2500 mg, maltodextrin 1847 mg

Složení a obsah účinných látek v 1 dávce = 2 odměrky (15 g): BCAA instant 2:1:1* 5000 mg (L-leucin 2500 mg, L-valin 1250 mg, L-izoleucin 1250 mg), L-glutamin* 5000 mg, maltodextrin 3693 mg

Obsah jednoho balení:500 g

Počet dávek v jednom balení: cca 33-66

Celý popis a složení BCAA.

Diskuze produktu Fast Protein + BCAA Mega Forte

Copyright © 2020 Vigor Sports Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa