Creatine + Fast Protein | Vigor Sports Nutrition
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 724 383 117 info@vigornutrition.cz

Creatine + Fast Protein

0 hodnocení

1 465 Kč 1 170 Kč
Vzorky zdarma

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. FAST PROTEIN Je vhodný pro všechny, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Creatine + Fast Protein

Creatine

Obsah jednoho balení: 400 g

Počet dávek v jednom balení: cca 75

CHARAKTERISTIKA: CREATINE MONOHYDRATE je koncentrát sloužící k přípravě nápoje obsahujícího kreatin monohydrát (produkt je k dispozici ve dvou delikátních ovocných příchutích nebo natural – bez příchuti). Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Denní dávka = 5,3 g (1 odměrka). Příjem kreatinu je nejdůležitější 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku, pijte proto připravený nápoj buď před tréninkem (vhodné především pro ty, kdo usilují o maximální silový výkon), nebo po tréninku (vhodné především pro ty, kdo chtějí doplnit zásoby kreatinu po výkonu a podpořit regeneraci). Určeno k okamžité konzumaci, hotový nápoj neskladujte.

Celý popis Creatinu najdete zde.

FAST PROTEIN - Třísložkový proteinový koncentrát

CHARAKTERISTIKA: Doplněk stravy - vhodné zejména pro sportovce. Produkt FAST PROTEIN je třísložkový syrovátkový proteinový koncentrát obsahující instantní syrovátkový 80% proteinový koncentrát, instantní 90% syrovátkový CFM izolát aenzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát. Je vhodný pro zvýšení příjmu bílkovin jak u silových sportů, tak pro sportovce jiných sportovních odvětví, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Doporučené dávkování: Závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy. Doporučujeme rozložit denní dávku (2-6 odměrek) do 2 – 3 porcí a konzumovat je jako svačinu mezi jídly.

Návod na přípravu:Rozmixujte obsah 1 odměrky (30 g) v 250 ml vody.

Složení: instantní syrovátkový 80% proteinový koncentrát, instantní 90% syrovátkový CFM izolát, enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát

Obsah jednoho balení:2000 g

Počet dávek v jednom balení: cca 66

Celý popis a složení Fast Proteinu.

Diskuze produktu Creatine + Fast Protein

Copyright © 2020 Vigor Sports Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa