Creatine + BCAA Mega Forte | Vigor Sports Nutrition
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 724 383 117 info@vigornutrition.cz

Creatine + BCAA Mega Forte

0 hodnocení

1 035 Kč 825 Kč
Vzorky zdarma

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. BCAA MEGA FORTE+ Tento produkt přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.    

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Creatine + BCAA Mega Forte

Creatine

Obsah jednoho balení: 400 g

Počet dávek v jednom balení: cca 75

CHARAKTERISTIKA: CREATINE MONOHYDRATE je koncentrát sloužící k přípravě nápoje obsahujícího kreatin monohydrát (produkt je k dispozici ve dvou delikátních ovocných příchutích nebo natural – bez příchuti). Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Denní dávka = 5,3 g (1 odměrka). Příjem kreatinu je nejdůležitější 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku, pijte proto připravený nápoj buď před tréninkem (vhodné především pro ty, kdo usilují o maximální silový výkon), nebo po tréninku (vhodné především pro ty, kdo chtějí doplnit zásoby kreatinu po výkonu a podpořit regeneraci). Určeno k okamžité konzumaci, hotový nápoj neskladujte.

Celý popis Creatinu najdete zde.

BCAA MEGA FORTE + Glutamin

SE SLADIDLEM. KONCENTRÁT. BEZ TUKU, BEZ PŘIDANÉHO CUKRU.

CHARAKTERISTIKA:Doplněk stravy – vhodné zejména pro sportovce. BCAA MEGA FORTE+ je produkt obsahující volné aminokyseliny (free form) BCAA a glutamin v kombinaci s oligosacharidem maltodextrinem, který je výhodným zdrojem energie pro sportovce. Produkt je plně instantní, výborně se rozpouští a slouží k přípravě chutného nápoje.

Díky obsahu aminokyselin přispívá tento produkt k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy.

Možnosti použití:

-          Pro energetizaci tréninku a ochranu svalové hmoty v jeho průběhu (antikatabolický účinek) - 1 odměrku v průběhu tréninku, pokročilí sportovci a osoby nad 85 kg 2 odměrky

-          Pro nárůst svalové hmoty a podporu regenerace po tréninku: 1 odměrku do 20 min po skončení tréninku, pokročilí sportovci a osoby nad 85 kg 2 odměrky.

Návod na přípravu:Obsah odměrky (7,5 g) rozmíchejte v 150 ml vody.

Složení a obsah účinných látek v 1 dávce = 1 odměrka (7,5 g): BCAA instant 2:1:1* 2500 mg (L-leucin 1250 mg, L-valin 625 mg, L-izoleucin 625 mg), L-glutamin* 2500 mg, maltodextrin 1847 mg

Složení a obsah účinných látek v 1 dávce = 2 odměrky (15 g): BCAA instant 2:1:1* 5000 mg (L-leucin 2500 mg, L-valin 1250 mg, L-izoleucin 1250 mg), L-glutamin* 5000 mg, maltodextrin 3693 mg

Obsah jednoho balení:500 g

Počet dávek v jednom balení: cca 33-66

Celý popis a složení BCAA.

Diskuze produktu Creatine + BCAA Mega Forte

Copyright © 2020 Vigor Sports Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa