Zvýhodněná nabídka | Vigor Sports Nutrition
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 724 383 117 info@vigornutrition.cz

Zvýhodněná nabídka

Slow Protein + Slow Protein

SLOW PROTEIN je třísložkový proteinový koncentrát obsahující proteiny ze tří zdrojů - micelární kasein, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a vaječný albumin.Je vhodný pro zvýšení příjmu bílkovin jak u silových sportů, tak pro sportovce jiných sportovních odvětví, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů.

2510.00 Kč
2010 Kč

Fast Protein + Slow Protein

FAST PROTEIN je vhodný pro všechny, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů.   SLOW PROTEIN je třísložkový proteinový koncentrát obsahující proteiny ze tří zdrojů - micelární kasein, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a vaječný albumin.

2405.00 Kč
1970 Kč

Fast Protein + Fast Protein

FAST PROTEIN je třísložkový syrovátkový proteinový koncentrát. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

2300.00 Kč
1880 Kč

Slow Protein + BCAA Mega Forte

SLOW PROTEIN je třísložkový proteinový koncentrát obsahující proteiny ze tří zdrojů - micelární kasein, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a vaječný albumin. BCAA MEGA FORTE+ Tento produkt přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.  

1975.00 Kč
1600 Kč

Slow Protein + Wake Up!

SLOW PROTEIN je třísložkový proteinový koncentrát obsahující proteiny ze tří zdrojů - micelární kasein, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a vaječný albumin. WAKE UP! jepředtréninkový nápoj pro zvýšení výkonu v silovém tréninku, energetizaci a napumpování svalů. 

1945.00 Kč
1580 Kč

Fast Protein + BCAA Mega Forte

FAST PROTEIN Je vhodný pro všechny, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů.  BCAA MEGA FORTE+ Tento produkt přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.  

1870.00 Kč
1530 Kč

Fast Protein + Wake Up!

FAST PROTEIN Je vhodný pro všechny, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů.  WAKE UP! je předtréninkový nápoj pro zvýšení výkonu v silovém tréninku, energetizaci a napumpování svalů. 

1840.00 Kč
1500 Kč

Slow Protein + Thermo Mega Forte

SLOW PROTEIN je třísložkový proteinový koncentrát obsahující proteiny ze tří zdrojů - micelární kasein, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a vaječný albumin. THERMO MEGA FORTE je produkt obsahující komplex látek na podporu spalování tuku. 

1845.00 Kč
1490 Kč

Fast Protein + Thermo Mega Forte

FAST PROTEIN Je vhodný pro všechny, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů.  THERMO MEGA FORTE je produkt obsahující komplex látek na podporu spalování tuku. 

1740.00 Kč
1400 Kč

Creatine a Slow protein

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.  SLOW PROTEIN je třísložkový proteinový koncentrát obsahující proteiny ze tří zdrojů - micelární kasein, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a vaječný albumin.  

1570.00 Kč
1250 Kč

Creatine + Fast Protein

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. FAST PROTEIN Je vhodný pro všechny, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů.  

1465.00 Kč
1170 Kč

BCAA Mega Forte + BCAA Mega Forte

BCAA MEGA FORTE+ je produkt obsahující volné aminokyseliny BCAA a GLUTAMIN. Tento produkt přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

1440.00 Kč
1150 Kč
Copyright © 2020 Vigor Sports Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa