Vigor team | Vigor Sports Nutrition
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 724 383 117 info@vigornutrition.cz

Vigor team

Richard Čada

narozen 29. 9. 1973 ve Valticích.

Dosažené výsledky

1993 MS junioři, Španělsko-Alicante, 1. místo
1994 MS muži, Šanghaj,  5. místo
2000 MS muži, Malajsie,  3. místo
2016 Mr.Universe, Anglie-Birmingham, 3.místo,
11x startoval na mistrovství světa

Asi těžko byste hledali někoho, kdo se zajímá o kulturistiku a přitom by neznal jméno Richard ČADA. Ríša na sebe výrazně upozornil již jako junior, kdy se v roce 1993 stal juniorským mistrem světa. Svůj nezpochybnitelný talent a schopnost neuvěřitelně tvrdě trénovat, zúročil na mnoha dalších významných soutěžích, jejichž přehled zde uvádím. Už jenom fakt, že startoval jedenáctkrát na mistrovství světa, kde získal řadu skvělých umístění svědčí o výjimečné osobnosti ze světa vrcholového sportu.

Kulturistika vždy byla a stále je jeho život, takže se i dnes ve svých 45 letech s neuvěřitelným nasazením připravuje na vrcholné soutěže a takové jsou i jeho plány do budoucna. Ríša není osobnost jen ve světě sportu, ale i v běžném životě. Osobně neznám nikoho, kdo by byl tak tvrdý k sobě i k těm, co si to zaslouží a zároveň tak empatický a připravený kdykoliv pomoci a podpořit někoho druhého. Je mi ctí, že se přátelíme již téměř dvacet let, a že se se svými bohatými zkušenostmi významně podílí na vývoji produktů VIGOR.

SUPLEMENTACE:

Před tréninkem dává WAKE UP!. FAST PROTEIN následuje hned po tréninku a bcaa s glutamanem (BCAA MEGA FORTE+) doplňuje v průběhu tréninku. Na konec pak před spaním SLOW PROTEIN.  


Libor Voborník

narozen 27. 4. 1975 v Náchodě.

Dosažené výsledky

1993 Mistroství ČR v kulturistice dorostenců, 3. místo 
1999  Mistrovství ČR nad 90 kg, 1 . místo 
1999 Mistrovství ČR nad 90 kg, 6. místo 
2007 Vitalmax Skinfake Open nad 179 cm, 2. místo 
2007 MS NABBA Class I nad 179cm, 2. místo 
2014 Olympia Amateur nad 100kg, 8. místo
2019 MČR Masters 40-50 let 1. místo
2019 ME Masters 40-44 let nad 90 kg 2. místo
2019 Diamond cup Hungary Muži nad 90 kg 1. místo + absolutní vítěz - zisk profi karty Elito Pro  

Libor se v kulturistice intenzívně věnuje od svých patnácti let. Své první soutěže se zúčastnil již jako starší dorostenec v roce 1993 na Mistrovství ČR odkud si odvezl medailové umístění. V průběhu dalších dvaceti let Libor dosáhl řady úspěchů na významných soutěžích na mezinárodní úrovni. Jeho předností byly vždy stoprocentní forma a neuvěřitelný svalový rozvoj dolních končetin, které snesou srovnání na profesionální úrovni.

Libor je úžasný bojovník a pro mnohé by mohl být skvělým příkladem pevné vůle a odhodlání. Dlouhé roky totiž bojuje s Cronhovou chorobou, což by pro většinu normálních smrtelníků představovalo konec jejich sportovní kariery. O tom jak se mu daří vypořádat se s tímto handicapem, můžete posoudit při nahlédnutí do jeho fotogalerie. Za vše hovoří i to, že je momentálně v plné přípravě na sezónu 2019.

V součané době Libor pracuje jako výživový poradce a osobní trenér v EASY GYM Náchod a Fit4Fun – Fitness and Wellness Club Hradec Králové. Neustále pracuje na rozšiřování svých znalostí a pravidelně se účastní odborných seminářů zaměřených na výživu, trénink a problematiku pohybového aparátu.

SUPLEMENTACE:  

Rano, po treninku používá FAST PROTEIN, dává ho třeba i do vloček. Na noc pak SLOW PROTEIN. V průběhu tréninku doplňuje bcaa a glutamin z produktu BCAA MEGA FORTE+ a pro maximální výkon při tréninku je to WAKE UP! V dietě před závody nedá dopustit na THERMO MEGA FORTE a MEGABOLIC FUEL z řady produktů SANAS.  

www.liborvobornik.cz


Eliška Peovská

narozena 29.12.1993 v Broumově.

Eliška se věnuje cvičení již od svých čtrnácti let, kdy začínala chodit na skupinové lekce aerobiku. S posilovaním začínala doma jen podle sebe nebo podle cvičebních videí.

Nespokojenost se svojí postavou ji pak přivedla do posilovny, kam chodí již třetím rokem. Nejčastěji navštěvuje Extrifit fitness v Jaroměři. Kromě posilovny má jako doplňkové sporty běh a in-line brusle.

Její výstavní svalovou partií jsou bezpochyby záda, které snesou srovnání i na soutěžní úrovni. Na tuto partii má svoje oblíbené cviky jako - shyby, přítahy kladky, přítahy jednoručky… V oblibě má také cviky na spodní polovinu těla jako jsou legpress, dřepy a různé variace výpadů na zadek a nohy.

Přestože Eliška nemá (zatím) soutěžní ambice, tak je její přístup k tréninku a životosprávě - na někoho kdo si cvičí “jen tak pro sebe“ - na neobvykle vysoké úrovni. A právě její přístup může být skvělou motivací pro všechny, kteří sice nemají potřebu trénovat na soutěžní úrovni, ale chtějí změnit svoji postavu a životní styl.

O výsledcích jejího úsilí se můžete přesvědčit, když nahlédnete do její fotogalerie.

SUPLEMENTACE: 

Před tréninkem užívá WAKE UP!. Po tréninku je to FAST PROTEIN (nejradeji kokos nebo vanilku), dál si oblíbila SLOW PROTEIN nejen pro přípravu zdravých fitness dezertů, ale i jako „poslední jídlo“ před spaním. Nezapomíná ani na BCAA MEGA FORTE+, které popíjí během dne.   MARTIN KOHÚT

Martin se narodil 3.7.1967 ve Staré Pace. Celý svůj život zasvětil plnokontaktním a adrenalinovým sportům. Největších úspěchů ale dosáhl v boxu. Vždy měl velice blízko k posilování, které bylo i v období jeho boxerské kariéry nedílnou součástí jeho přípravy. Po skončení boxérské kariéry se začal ještě intenzivněji věnovat silovému tréninku a zároveň začal předávat své mnohaleté zkušenosti z oblasti bojových sportů a posilování ostatním.

Je majitelem boxerské školy v Nové Pace. Mimo to spolupracuje jako trenér s pražským box klubem srbského trenéra Željka Graoniji. V jičínské posilovně Fitness KB spolupracuje jako výživový poradce a individuální trenér mladých nadějných sportovců. Ve svém portfóliu má boxery, zápasníky MMA ale i hokejisty a fotbalisty.

O tom, že má co říct k treninkové přípravě, stravování i doplňkům výživy svědčí nejen jeho výsledky z vrcholného období jeho závodní kariéry, ale i jeho současná forma ve věku 51let, kterou můžete sami posoudit, když se podíváte do jeho fotogalerie.Jeho atributy byly vždy odolnost, rychlost, síla a neuvěřitelná výbušnost. Ještě dnes dá na bench press s jistotou 180kg. Nespornou předností typickou pro jeho osobnost je i tvrdý přístup k samotnému tréninku, kde dokáže strhnout všechny kolem sebe k tomu, aby ze sebe dostali absolutní maximum.

Martin Kohut je výjimečná osobnost a spolupráce s ním je pro značku VIGOR významným přínosem.

SUPLEMENTACE: 

Před tréninkem mu maximálně vyhovuje kombinace THERMO MEGA FORTE a WAKE UP! Po tréninku užívá FAST PROTEIN a no noc je to jeho oblíbený SLOW PROTEIN. 

Martin Kohút
Defender Brokers s.r.o.
New Trust s.r.o.
Tel. 728 / 312 918
Instagram Martin_Kohut_67
www.martinkohut.cz


Ondřej Skřivan

narozen 11. 6. 1988 v Chlumci nad Cidlinou.

Dosažené výsledky

2018 – 2. místo na 2nd Open European Championship v Praze (EBI rules)
2018 – 3. místo na IV. Austrian BJJ Open (IBJJF rules)
2018 – 3. místo na Mistrovství České republiky (EBI rules)
2018 – 3. místo na Valachien Challenge Vsetín - 93kg (EBI rules)
2019 - 3. místo
  Poznaň International Open IBJJF Jiu-Jitsu Championship
2019 - 3. místo Munich International Open IBJJF Jiu-Jitsu Championship
 
2019 – 3. místo na Mistrovství České republiky (EBI rules)
2019 14.12. - 3.místo VIII. GRAPPLE XMAS (IBJJF RULES) v kat. - 94 kg

Ondřej se věnuje Brazilskému Jiu Jitsu intenzivně od roku 2016. Sám sobě nevěřil, že BJJ ho uchvátí natolik, že jeho snem je získat černý pás. Je to jeho životní styl! Ale už tehdy věděl, že chce se postavit na tatami v tváří tvář soupeře a vyzkoušet si zápasit…

Trénuje 3x – 5x týdně ve špičkovém klubu DSC GYM ČESKÁ TŘEBOVÁ, který je jedinou pobočkou v Evropě velice uznávaného Mistra v Brazilském Jiu Jitsu – SILVER FOX, který je držitelem černého pásu 3. stupně pod Renzo Gracie.

Ondřej dostává výchovu, techniky a tvrdé sparingy od špičkových trenérů Lukáše Jandy a Davida Sedláka (oba černé pásy) a ostatních členů DSC GYM.

Součástí jeho tréninků jsou občasné výjezdy po jiných klubech nebo jako povinnost bere účast na vybraných seminářích. Jednou ročně navštíví se svými trenéry USA, kde trénují v akademii SILVER FOX v New Jersey a v tak zvané mecce bojových sportů v akademii Renzo Gracie NEW YORK, kde se učí od nejlepších – John Danaher, Renzo Gracie, Robson Gracie .

Jednu z hlavních povinností bere účast na semináři SILVER FOX, kterou DSC GYM pořádá ve svém gymu každý rok.

Ondřej se rozhodl ustoupit od zápasení na domácí půdě a bude se pro tento rok soustředit na zahraniční turnaje pod IBJJF (International Brazilian Jiu Jitsu Federation).

Ondrovi rychlé pokroky a nepřehlédnutelné výsledky svědčí nejen o jeho talentu, ale také o poctivém přístupu na profesionální úrovni. Jako zástupce bojových sportů skvěle zapadá do Vigor týmu, jehož filozofií je mimo jiné oslovit co nejširší spektrum kondičních i vrcholových sportovců.

Mezi jeho oblíbené doplňky jsou Vigor Protein SLOW a BCAA s Glutaminem.
Tadeáš Smejkal

narozen 12. 6. 1999 v Ústí nad Orlicí

Dosažené výsledky

2012: 2. místo BOHEMIA CUP PRAGUE – BJJ
2012: 2. místo MČR – BJJ
2013.1.misto MČR-BJJ
2014.3.místo OPEN ASHURA CUP-BJJ
2014.1.místo OPEN KIDS-BJJ
2015.1.místo VALACHIEN CUP VSETIN
2015.1.místo COPACABANA CUP PRAGUE 28.2.2015
2015.1místo COPACABANA CUP PRAGUE  19.9.2015
2015.1.místo COPACABANA CUP PRAGUE OPEN 19.9.2015
2015.1.místo No Excusse Submission Frýdek Místek
2015.1.místo Mistrovství České a Slovenské republiky v grapplingu
2016.1.místo Brazil jiu jitsu Beroun
2016.3.místo ADCC grappling Vsetin
2016.1.místo BJJ KIDS Vyškov 23.4.2016
2016:1.místo No Excusse Submission Frýdek-Místek
2017:1místo Valachien Challenge Vsetín Sub Only(JUNIOŘI)
2017:1.místo Valachien Challenge Vsetín Sub Only(DOSPĚLÝ)
2017:1místo Otevřené mistrovství Čr  -BJJ
2017:1místo EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2017
2017:2místo W.O.W TOPOLČANY
2018:2.místo Valachien CHallenge Vsetín
2018:1.místo OPEN MČR
2018:1místo  Submission Wrestling Hradec Králové -70kg
2018:3místo  Submission Wrestling Hradec Králové -77kg
2018:3místo  IV.Austria Open
2018:1.místo ME PRAGUE -70kg
2018:2místo  ME PRAGUE -77kg
2019 - UAEJJF NATIONAL PRO - 1. místo

Tadeáš se věnuje Brazilskému Jiu Jitsu od roku 2011 a pro něho to znamená opravdu tzv. „LIFE STYLE“.

Je držitelem fialového pásu z rukou profesora Lukáše Jandy z května 2018. Jeho trenérem je Lukáš Janda a David Sedlák.

Fialový pás mu byl udělený v USA hned poté, co Lukáš Janda s Davidem Sedlákem dostali černý pás.

Tadeáš je nejen výborný zápasník, ale zároveň skvělý trenér nejmladších členů DSC GYMu .

Má za sebou nespočtené množství seminářů. Ať už jeho účast byla na semináři vedeném Carlsonem Gracie Jr., Johnem Danagherem, Kemailem Verhoevenem, Bruno Tostes a pochopitelně s Karlem „Silver Fox“ Pravcem.

V roce 2018 se zúčastnil týdenního soustředění v USA, přímo v akademii Karla Pravce – Silver Fox Academy, New Jersey, kde po 7 letech obdržel fialový pás. Soustředění bylo po něho velkým přínosem, protože veškeré nové poznatky vložil následujících zápasů a vždy se umístil.

Tadeáš trénuje ve stejném klubu jako náš další člen Vigor Teamu, Ondřej Skřivan.

Vzhledem k jeho věku a mimořádnému talentu ho nepochybně čeká skvělá sportovní kariera a my chceme být u toho. 

SUPLEMENTACE:   

Do tréninku se rozpálí produktem WAKE UP!. Po tréninku mu pak vyhovuje FAST PROTEIN.  Milan Zeman

narozen 27.6.1995 v Semilech, nyní žije v Turnově

Dosažené výsledky

Rok 2017 mezinárodní pohárová soutěž v Polsku-bronz
Rok 2018 premiéra ve federaci IPF
Mistrovství oblasti-stříbro
Mistrovství republiky-bronz
Mistrovství republiky v benchi-stříbro

Dosažené výkony

BW do 93 kg
MT-275 kg
SQ-242,5 kg
BP – 175 kg

Aktuálně k červenci 2019 BW do 83kg
MT – 250 kg
SQ-215 (po ůrazu kolene)
BP-165

Milan začal s posilováním před deseti lety a ze začátku se jednalo převážně o cvičení s vlastním tělem,dokud„nepřičichl k železu“. Asi před sedmi lety vešel poprvé do posilovny a hned věděl, že to je to pravé. Seděl u knížek a internetu a studoval různé postupy a techniky jak jednotlivých cviků, tak tréninku samotného. Tenkrát si zamiloval mrtvý tah a právě ten ho přivedl k Powerliftingu.

Trénink má rozvržený na každý den tak, aby partie stíhaly odpočívat - třikrát týdně bench, dvakrát týdně dřep, a jednou týdně mrtvý tah. Střídá těžký a lehký trénink formou tři opakování a šest opakování, po třech týdnech vždy jeden týden pouze velmi lehký max 50% výkonu na prokrvení na deset opakování. Před závody používá v přípravě "ruský cyklus" který mu vyhovuje. Trénuje v AC Turnov.

Jeho nejbližší plán je nominace na Mistrovství světa v bench-pressu.

Jeho motto zní - každý den se zlepšovat a překonávat sám sebe!

SUPLEMENTACE: SLOW PROTEINprotein na noc. FAST PROTEIN po réninku. BCCA MEGA FORTE+ před i po tréninku - kombinace s Glutaminem je skvělá! WAKE UP! před tréninkem.


Ladislav Víla

narozen 2.6. 1995 - Turnov

Dosažené výsledky

Osobní rekordy 2019:
60m - 6,91s (Hala)
100m - 10,68s
200m - 21,72

2017 a 2019 Nejlepší sportovec Turnova.
2017 - 3. místo na 60m krajské přebory libereckého a královéhradeckého kraje
1. místo štafeta 4x 150m(hala)
5. místo na 100m MČR do 22 let.
2018 - 2. místo 60m na krajských přeborech libereckého a královéhradeckého kraje
1. místo štafeta 4x 150m (hala)
1. místo na 100m přebory libereckého a královéhradeckého kraje, 1. místo štafeta 4x 100m,
3. místo 200m
2. místo sprinterský trojboj na memoriálu Zuzany Krejčové
9. místo MČR mužů a žen na dráze 100m a 10. místo 200m
2019- 1.místo na 60m,200m a štafeta 4x150m krajské přebory libereckého a královéhradeckého kraje
9. místo na MČR 60m (hala)
1. místo ve sprinterském trojboji Memoriál Zuzany Krejčové
10. místo MČR mužů a žen na 100m a 11. místo na 200m, 4. místo štafeta 4x 100m
1. místo ve sprinterském trojboji Bílinská půlka.

Na základní škole se Láďa nejdříve chvíli věnoval fotbalu, nohejbalu, hokeji a atletice.

Už ve fotbale se začala projevovat jeho výjimečná rychlost, a tak se ji rozhodl využít v atletice, kde právě sprinty pro něho byly jasnou volbou, jak ale sám říká bohužel až ve 20 letech.

Tréninky se zjednodušeně dělí na dvě období. Příprava - kdy se nabíhá objem a pracuje se na síle, jsou tréninky 6x týdně, 2x týdně posilovna a 4x týdně běhání, odrazy apod. Běhají se spíš delší úseky a posiluje se do maxima. Závodní období (kvalita) - tréninky 5x týdně, piluje se technika běhu, pracuje se na výbušnosti a rychlosti. V posilovně se jedou menší váhy a výbušné cviky jako přemístění, trh, dřep - výskok. Závodí v 1. Národní lize za AC Slovan Liberec.

Příští rok plánuje účast na světovém meetingu Zlatá Tretra Ostravado budoucna by se rád nominoval na mistrovství Evropy.

Jsme velmi potěšěni, že Ladislav Víla patří do našeho Vigor teamu, a pomáhá tak prosadit kvalitní doplňky stravy v královně sportu – atletice a dokázat tak, ze výživové suplementy nepomáhají jen sportovcům ve fitness a kuturistice.

Pevně věříme, že tento mladý a mimořádně talentovaný atlet dosáhne svých cílů a mi mu k tomu velmi rádi pomůžeme.

SUPLEMENTACE: BCAA MEGA FORTE+, FAST PROTEIN, WAKE UP!! a glutamin. V přípravě kreatin monohydrát a vitamíny (zinek, B vitamín).


Jan Kolář

Narozen 18. května 2002 v Kroměříži.

Dosažené výsledky

2009 – MČR družstev U12, 2. místo
2010 – MČR družstev U12, 3. místo
2011 – MČR družstev U12, 1. místo
2012 – MČR družstev U12, 1. místo; MČR jednotlivců U12, 4. místo
2013 – MČR jednotlivců U12, 1. místo; MČR jednotlivců U14, 3. místo; MČR družstev U12, 2. místo
2014 – MČR jednotlivců U12, 1. místo;
2015 – MČR jednotlivců U13, 1. místo; MČR družstev U13, 2. místo
2016 – MČR jednotlivců U15, 2. místo
2017 – MČR jednotlivců U15, 1. místo; MČR jednotlivců U17, 2. místo; MČR družstev U20, 3. místo
2018 – ME U17, 10. místo; MČR jednotlivců U17, 1. místo; MČR jednotlivců U20, 2. místo; MČR jednotlivců U23, 3. místo; MČR družstev U20, 2. místo
2019 – SoroksarCupaBudapest U17, 1. místo; Olympichopes V4 Cup U18, 2. místo; MČR jednotlivců U20, 2. místo; MČR jednotlivců U23, 3. místo; 9x český rekord U17

Honza vzpírá již od malička , jehootec byl český reprezentant a i proto trávil spoustu času v posilovně již od útlého věku. Například jeho prvních patnáct kilogramů dostal nad hlavu již v 7 letech. Kromě toho chodil i do juda. Do 16 let hrál také fotbal v Kroměříži, která hraje 2. nejvyšší dorosteneckou soutěž. S oběma sporty se však postupně kvůli časové vytíženosti musel rozloučit.

Ke vzpírání hopřivedljehoj otec, který se už jako dorostenec účastnil mistrovství světa a podobných mezinárodních soutěží, v současné době tyto soutěže objíždí v kategorii Masters. Byl to tedy právě jeho otec, který mu– jak sám Honza říká – předal lásku ke vzpírání dokonale.

Honza trénuje 6 krát až 7 krát týdně. Během roku má jeden vrchol sezony na jaře a jeden na podzim. Před těmito vrcholy trénuje asi dva až tři měsíce co možná největší intenzitu tréninku, čili co nejméně pokusů na co nejvíce kilogramů, pravidelně si v tomto období dělám osobní rekordy i na cviky, které nejsou vzpěračské jako je dřep nebo mrtvý tah. Před tímto obdobím trénuju co nejvíce objemového tréninku, čili méně kilogramů, za to ale více opakování. Tyto období se doplňují ještě přechodným obdobím, kdy cvičím podle současné potřeby, zařazuji v tomto období i atletiku do tréninku nebo různé crossfitové prvky. Jakožto vzpěrač tolik na stravu nedbám, nejdůležitější je pro mě stabilní příjem bílkovin, který doplňuji i syrovátkovými proteiny.

Jeho nejbližší cíle jsou Mistrovství ČR do 17 let, kde hodlám obhájit své loňské vítězství, dále by se chtěl zúčastnit Mistrovství ČR mužů, což je pro vzpěrače v ČR nejprestižnější závod. Každopádně jako nejdůležitější cíl vnímá prosincové Mistrovství Evropy do 17 let, kde bych se chtěl prát o stupně vítězů.

Stačí pohled na Honzovi výsledky, kterých dosál do svých sedmnácti let a je jasné, že je to mimořádný talent, a proto jsme velmi rádi, že ho máme v našem Vigor týmu.

SUPLEMENTACE: Jakožto vrcholový sportovec doplňuje svou stravu různými suplementy. Ať už to jsou klasické BCAA nebo pro doplnění bílkovin po tréninku velmi důležité proteiny. Zároveň v období před závody bereCreatinmonohydrát a bulharský tribulus. Toto všechno doplňuji různými minerálními látkami jako je třeba vápník, hořčík a zinek.


Jan Tyrk

Narozen 25.4.1993 v Karlových Varech, nyní žije v Chodově.

Dosažené výsledky

2017
4. místo IFBBPartners cup
3. místo BFC CUP
2018
3. místo IFBBMČ
2. místo MČR
2019
1. místo IFBB/ NPCMČ
1. místo MČR včetně absolutního vítězství
5. místo EVLS Czech Virus CUP NPC

Honza se venoval sportu již od malička, kdy hrál hokej od 4 let do 6. třídy zaHC Energie. Od 12ti letse věnoval atletice kde měl pár úspěchů na vytrvalostních soutěžích.

Po nástupu na střední školu začal navštěvovat kluby. Asi to nebylo pro něho to pravé a tak v 17ti letech začal se cvičením. Od té doby tomu začal propadat. Studoval střední zdravotnickou školu se zaměřením na výživu, což se skvěle propojovalo se sportem, kteremu se začal naplno věnovat. Ve volném čase navíc studoval suplementaci. Po první návštěvě fitness soutěže,kde byl ještě pouze jako divák se začal zajímat o kategorii Men’sPhysique, která byla v té době nová a užvěděl, že byse v budoucnu chtěl takové soutěže zúčastnit.

Trénink má mimo soutežní přípravu rozdělený na A B C D. Občas jde 4x občas 7x týdně, dokonce i vícefázově, podle možností. Jsou dny kdy se kvůli práci nedostane ke cvičení vůbec, takže když má volný čas, snaží se ho využít k tréninku. V předzávodním období má trénink pevně daný A B C,volno aAB, D , volno (A hrudník, B ramena, C záda, D nohy) v kombinaci s kardiem. Co se stravy týče, tak dodržuje jídelníček i v mimosoutěžním období, kdy jí 6x denně a ráno nehledě na to jestli je v přípravě, nebo ne, začínám kombinací FAST PROTEINU– VIGORnutrition, ovesných vloček, bílků a špenátu s mandlovým máslem ( lívance) v přípravě má pak v dalších jídlech podle sacharidových vln rozvržené živiny. Trénuje v EliteGym Chodov a ve Fitness Luky v Karlových Varech.

Jeho nejbližší plán je podržet kvalitní objemovou dietu, delší dobu nabírat a umístit se na nějaké mezinárodní soutěži federace NPC.

Vzhledem k jeho talentu věříme, že se mu plán pro nejbližší období podaří a vzhledem také k jeho mládí nepochybujeme o tom, ze ho čeká ještě dlouhá řada skvělých sportovních úspěchů a my bychom byli rádi u toho.

SUPLEMENTACE: Ráno ihned po probuzení Multiminerál chelátový, Hylak forte, Multivitamin ,Trávicí enzymy ,BCAA MEGA FORTE+s glutaminem od VIGORnutrition. Před tréninkemKratom (1-2x za 14 dní) ,WAKE UP! a spalovač THERMO MEGA FORTE - který mimo jiné obsahuje také syphrine - od VIGORnutrition. Po tréninkuVitamin C,Glutaminehcl / VIGOR BCAA MEGA FORTE+Glutamine, Creatine HCL,Multiminerál, FAST PROTEIN od VIGORnutrition. Před spaním zinek, tribulus, omega 3, Glutamine.

Copyright © 2020 Vigor Sports Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa