O nás | Vigor Sports Nutrition
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 724 383 117 info@vigornutrition.cz

O nás


Vigor Sports Nutrition je nová značka na trhu s doplňky stravy, určenými především pro sportovce.

Jejím cílem je oslovit nejen vrcholové sportovce v oblasti kulturistiky a fitness, ale všechny, kdo se věnují různým sportovním disciplínám na jakékoli úrovni a potřebují zvýšit silu, rychlost, vytrvalost, podpořit regeneraci nebo se zbavit přebytečného podkožního tuku.

Díky skvělému zázemí máme možnost navrhovat a vyrábět vlastní produkty, které chceme postupně uvádět na trh a nabídnout vám tak všechny suplementy, které při cvičení potřebujete jak v objemovém, tak v rýsovacím období. Zvláštní pozornost věnujeme výběru surovin pro výrobu našich produktů. Porovnáváme suroviny od různých dodavatelů a vybíráme jen ty prověřené a s top kvalitou.
Do těchto výrobků promítáme dlouholeté osobní zkušenosti jak s kulturistikou a fitness na vrcholové i kondiční úrovni, tak s doplňky výživy určenými pro širokou veřejnost.

Naše filozofie spočívá v jednoduchosti – naše produkty obsahují látky s ověřeným účinkem, ve vhodných kombinacích, bez zbytečných aditiv a za příznivou cenu. Zaručujeme výběr těch nejkvalitnějších surovin a výrobu na výrobních zařízeních s nejmodernější technologií.

Naším záměrem je navrhovat a vyrábět produkty, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Vyzkoušejte, porovnejte a uvidíte výsledky, které překvapí vás i vaše okolí! 

Copyright © 2020 Vigor Sports Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa